Віталій Нестор: «Слуга народу» – це про лебедя, рака і щуку

«Вважаю, що «Слуга народу» – це типова історія про лебедя, рака і щуку», – написав у Фейсбуці Віталій Нестор.

Микола Тищенко завісив Київ своїми бордами і розвантажує пісок на дитячих майданчиках, про що вихваляється на своїй сторінці, хоча зовні це більше нагадує привезення будматеріалів для чергової висотки. Нардеп від цієї ж фракції монобільшості Ірина Верещук заявила про свої мерські амбіції. А ще ми чули про Олександра Дубінського, Олександра Ткаченка, Олександр Качура. Навіть йшлося про головного санлікаря без санслужби Віктора Ляшка, який теж може претендувати на крісло київського міського голови. 

Про це заявив голова столичної «Батьківщини» Віталій Нестор на своїй сторінці Facebook, передає пресслужба.

«Конкуренція – це ніби-то добре. Але! По суті, ми знову обиратимемо «кота в мішку»? Де програми цих людей? Адже вони йдуть з простими примітивними гаслами та відверто намагаються виїхати на бренді ЗеКоманди. Я розумію, що минулоріч українці вже обрали телевізійного президента Голобородька замість справжнього Володимира Зеленського. До речі, чимало виборців до цього часу не розрізняють кіноперсонажів і реальних людей. Зараз відбуватиметься боротьба за головне місто країни. І столиця не може обирати знову якихось «людей з екрану» чи білборду. Кияни заслуговують на те, аби дізнатись про програми та стратегії кандидатів», – зазначив політик.

Віталій Нестор додав, що нині немає змістовної дискусії про те, яким бути Києву.

«До речі, Качура і Дубінський заявляли про свої наміри провести дебати, не дочекавшись партійних праймеріз. Це правильне бажання – ми маємо почути, з яким стратегічним баченням кандидати хочуть йти на вибори. Рік тому ми це вже проходили, коли ці ж люди стали народними депутатами з гаслами «за все хороше й проти всього поганого». А зараз що? Отож», – додав Віталій Нестор.

Очільник столичного партійного осередку закликав усіх кандидатів на Київського міського голову від усіх політичних сил піти на вибори з конкретними програмами розвитку Києва та чітким баченням того, як Київ має жити в наступні 5-10 років.

«Досить з киян експериментів! Ми з командою вже представили «Нову стратегію Києва» до 2040 року. Це спільні зусилля київської команди «Батьківщини» та найкращих експертів у сфері розвитку міст. Я готовий відповісти за кожен пункт цього документу і захистити його у конструктивній дискусії з будь-яким суперником. Всім киянам нагадую: заходьте на сайт kyiv2040.com та ставайте творцями нового Києва», – сказав Віталій Нестор.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова