Віталій Нестор: Що відбувається на енергоринку?

Через економічну кризу та наслідки епідемії коронавірусу багатьом країнам доведеться позичати гроші для відновлення економіки.

Україна не виключення, хоча й так має борги і перед МВФ, і перед іншими зовнішніми кредиторами, а також перед працівниками медичної сфери всередині країни. Над енергоринком нині – велика проблема. Якщо її не вирішити сьогодні, то восени вона набуде глобального характеру. Йдеться про мільярдні борги.

Про це заявив голова столичної «Батьківщини» Віталій Нестор, передає пресслужба столичного осередку.

Очільник міської парторганізації згадав слова народного депутата від «Батьківщини» Олексія Кучеренка, який зазначив, що поки Верховна Рада розглядала законопроєкт про списання та реструктуризацію старих боргів енергоринку на 30 мільярдів, на новому вже утворилися шалені зобов’язання.

«На сьогодні «Енергоатом» та «Укренерго» мають заборгованість майже на 10 мільярдів гривень. Так звані «зелені» з невирішеною проблемою, створеною ще у 2016 році, сьогодні мають зобов’язання на 14,8 мільярда грн. Якщо продовжити цей ланцюг далі, то побачимо величезні борги населення за житлово-комунальні послуги в 62 мільярди, величезні борги перед НАК «Нафтогаз» його контрагентів. Тому я й кажу про небезпеку», – зазначив Віталій Нестор на сторінці Facebook.

Політик переконаний, що поки не пізно, треба створити справді незалежні слідчі комісії.

«Вони мають розібратись і відповісти, що відбувається на енергоринку. Чому мільярди заробляють спекулянти, а інші за все це платять? Що відбувається в житлово-комунальній сфері з боргами та що коїться з НАК «Нафтогаз»? До осені час ще є, але треба поквапитись», – сказав політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова