Віталій Нестор: Що робити зі шлагбаумами Києва?

Засуджую дії вандала на Трухановому острові столиці, коли чоловік варварськи розтрощив обладнання автоматичної системи. Зруйнував світлофор, камери, шлагбаум та низку інших технічних засобів. Комунального майна хуліган знищив на 300 тисяч гривень. 

Про це заявив голова Київської міської “Батьківщини” Віталій Нестор на сторінці Facebook, передає пресслужба партійного осередку.

“Хочу звернути увагу на випадки незаконного встановлення обмежень для руху. Нещодавно стався кричущий випадок на Русанівських садах. Одному відпочивальнику у воді стало зле, очевидці викликали бригаду медиків, але вони доїхати до пляжу не змогли, бо завадив шлагбаум. Обмеження встановили місцеві жителі, бо їм заважав автотранспорт інших відпочивальників. Але зробили це без будь-якого дозволу. Таких випадків у Києві вистачає, коли створюють проблеми для проїзду швидких, пожежних служб, поліції та й просто водіїв”, – додав політик.

Віталій Нестор зазначив, що сьогодні немає нормативної бази, яка дозволяє встановити шлагбаум.

“Кожний забудовник для комфорту намагається відокремити своє будівництво від міста. Але Київ – відкритий і доступний для всіх, не можна приватизувати його частину, бо так комусь хочеться. Тому закликаю владу навести лад! Розробити порядок установки шлагбаумів, аби жителі і підприємства столиці не розміщували їх самовільно. Адже це наше місто і нам у ньому жити”, – сказав політик.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова