Віталій Нестор: Партія мерів – партія міфів

Після заяв мера Черкас Анатолія Бондаренка про дострокове ослаблення карантину, незважаючи на позицію центральної влади, в Україні активно заговорили про альтернативну політичну силу.

Про це написав на своїй сторінці Facebook голова столичної «Батьківщини» Віталій Нестор, передає пресслужба партійного осередку.

 

«Президентські «Слуги народу» розраховують повторити успіх парламентських перегонів і взяти більшість у місцевих радах. Але поки це, скоріш, забаганки, а не реальні перспективи. Суспільство відчуло, що на противагу уряду можуть вийти місцеві керівники і протиснути свій порядок денний. Наприклад, центр вимушений був поспіхом ослабити карантинні заходи, поки Черкаси, Мукачево та Одеса не встигли продемонструвати так званий «парад самостійності», – зазначив політик.

Він додав, що про «партію мерів» почали активно говорити ще місяць тому.

«Тема почала затухати, але її знову сколихнув столичний міський голова Віталій Кличко. В ефірі одного з телеканалів він заявив, що дійсно веде перемовини щодо створення політичної сили за участі мерів інших міст. В теорії це могла б бути успішна альтернатива невідомим людям, які прикриваються портретом президента і абсолютно не розуміються на проблемах того чи іншого міста. Але на практиці тут більше запитань, аніж відповідей: яких саме мерів збираються об’єднувати? Які спільні політичні точки мають потенційні союзники? Що розповідатимуть вони своїм виборцям?», – запитує Віталій Нестор.

Політик висловив сумніви щодо цього проекту.

«А як ви, наприклад, збираєтесь об’єднати умовного Андрій Садовий, мер Львова і Геннадий Кернес, мер Харкова? Це дві протилежності. Як спільно вони проливатимуть світло на тему війни на Донбасі? Або на тему церкви? Якщо нам хочуть згодувати «партію окремих мерів», то так треба і говорити, а не йти політичною силою під конкретного олігарха з загальнонародною назвою й гаслами. Бо дуже не хочеться знову опинитись обдуреними!» – заявив  політик.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова