Віталій Нестор: Парламентські слухання щодо ринку землі – це можливість почути думку селян

Одна з ініціатив «Батьківщини» – проведення парламентських слухань, як невід’ємної складової запровадження будь-якої важливої реформи,  підтримана більшістю народних депутатів.

На думку очільника Київської «Батьківщини» Віталія Нестора, проведення парламентських слухань із залученням представників аграрної галузі є ще однією можливістю продемонструвати владі, що питання продажу землі не на часі, його не підтримує більшість громадян.

«На жаль, у своєму бажанні наповнити бюджет і продемонструвати швидкі зміни, влада вирішила розпродати землю, не порадившись, ані з селянами, ані з представниками аграрного сектору. Наша команда запропонувала долучити саме цих людей до широкого обговорення. Треба спочатку почути їх, а потім приймати рішення, обов’язково з проведенням референдуму. Питання землі – це питання збереження державності та стратегічного потенціалу країни і не можна допустити, щоб вона була розпродана», – наголосив політик.

Нагадаємо, що ВО «Батьківщина» послідовно захищає право українців на землю. Окрім ініціативи з проведення парламентських слухань, команда міської «Батьківщини» брала участь у мітингу аграріїв проти продажу землі під стінами Верховної Ради 30 жовтня.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова