Віталій Нестор озвучив план дій для зниження тарифів

Підвищення тарифів встановлюється розпорядженням НКРЕКП і рішенням у вигляді постанови Кабінету міністрів. Ми вимагатимемо від тих, хто підписав відповідні документи, скликання позачергових засідань і вирішення питання про економічну обгрунтованість тарифів.

Про це під час пресконференції заявив депутат Київради, очільник столичної «Батьківщини» Віталій Нестор, передає прсслужба.

«Президент має право зупиняти дію рішень Кабінету міністрів, прийняти рішення про зупинення дії рішення Кабміну про підвищення тарифів з 1 січня… Що стосується НКРЕКП, то Центр захисту киян, як незалежний інструмент юридичного впливу на роботу в Києві, звернеться з позовом до Окружного адмінсуду Києва про скасування документа. Ми збираємося звернутись із заявою про забезпечення позову, яким зупинити дію розпорядження до розгляду справи по суті. Якщо влада нас не почує, то це єдиний механізм, щоб змінити ситуацію і відновити справедливі тарифи», – зазначив Віталій Нестор.

Політик додав, що «Батьківщина» ще 5 січня зареєструвала в Київській міськраді вимогу до міського голови Віталія Кличка про скликання позачергового засідання міськради для вирішення питання тарифів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова