Віталій Нестор: Необхідно зняти з розгляду всі законопроекти про ринок землі

У Києві 12 листопада тисячі українців вийшли під стіни Верховної Ради з акцією протесту проти відкриття ринку землі. Мітинг підтримали представники столичної «Батьківщини».

Як повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації, учасники акції тримали в руках плакати з написами: «Ринок землі – це афера та катастрофа», «Земля – не товар!», «Влада вбиває українських фермерів».


«У багатьох областях України аграрії самоорганізувалися і вийшли на акції протесту проти розпродажу землі. Очевидно, що рішення влади щодо продажу землі приймається поспіхом, не враховуючи думку суспільства», – зазначив голова столичної «Батьківщини» Віталій Нестор.

Політик додав, що команда «Батьківщини» принципово відстоює позицію ведення діалогу і лише за його підсумками – можливості прийняття відповідного рішення.

Аби позбавитися будь-яких спекуляцій, необхідно зняти з розгляду Верховної Ради всі законопроекти про ринок землі, провести референдум і продовжити мораторій на продаж землі. Інакше, суспільна напруга з кожним днем зростатиме, а протести ризикують перетворитися на стихійний рух, наслідки якого будуть непередбачуваними.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова