Віталій Нестор: Немає підстав для підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті

Голова столичної «Батьківщини», депутат Київради Віталій Нестор наголошує на безпідставності підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті Києва.

Як повідомляє пресслужба столичного партосередку, про це політик заявив в ефірі телеканалу Апостроф TV.

«Тарифи мають бути обґрунтованими. Сьогоднішні заяви перевізників є безпідставними. Якщо міська влада спроможна забезпечити перевезення осіб у транспорті в межах сьогоднішньої ціни, це можна зробити, не підвищуючи тарифи. У Києві я не бачу підстав для підвищення вартості проїзду в громадському транспорті», заявив Віталій Нестор.

Політик переконаний у необхідності обговорення доцільності підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті, заслухавши керівника транспортної інфраструктури КМДА, профільного заступника мера та перевізників. Лише після цього КМДА може ухвалювати обґрунтоване рішення.

«Міська влада щороку дотує транспортну інфраструктуру майже на 2 млрд гривень. Навіщо тоді збільшувати вартість проїзду, якщо можна провести аналіз і встановити економічну модель, за якою транспортні компанії здійснюватимуть перевезення в межах встановлених тарифів.    

У Київській міській раді є комісія з питань транспорту та зв’язку, є профільний департамент. Треба всім зібратись і за місяць до вересня провести два-три засідання, аби у вересні вийти з економічним обґрунтуванням доцільності або недоцільності підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті Києва», зауважив Віталій Нестор.    

https://www.youtube.com/watch?v=U_Bjv4gKDzo

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова