Віталій Нестор: Настала черга «втомитися» Повітрофлотському мосту

Не встигли кияни дочекатися завершення ремонту Шулявського шляхопроводу, через який водії простоювали годинами в заторах, як настала черга «втомитися» Повітрофлотському.

Про це заявив голова Київської міської «Батьківщини» Віталій Нестор на сторінці в соцмережі, передає пресслужба партійного осередку.

«Всі чекали, що відпочити захоче міст Метро, який давно вже потребує навіть не капремонту, а реконструкції. Шляхопровід із Паркової алеї теж може будь-якої миті «прилягти». На черзі до вимушеної «відпустки» і міст Патона. Факт залишається фактом – у столиці усталено «гасять пожежі», замість того, аби працювати на випередження. Люди щодня витрачають години у вимушених заторах через авральні ремонти. Втрачають гроші, контракти, клієнтів. І це лише з економічної точки зору. Про безпеку я взагалі мовчу – такі обвали під шляхопроводами можуть коштувати не одне життя», – зазначив політик.

Нагадаємо, що Віталій Нестор представив своє бачення, як зробити столицю сучасною і зручною для всіх, у «Новій стратегії Києва» до 2040 року – kyiv2040.com/komfortne-dlya-zhittya-misto.php.

«Зокрема, ми пропонуємо розвантажити місто від зовнішнього вантажного транзиту, що зменшить навантаження на мости, а також підвищити транспортну ефективність мостових переходів через Дніпро шляхом реалізації систем масових пасажирських перевезень (MassRapidTransit) у складі кожного з них. Обраній владі потрібно почати реалізовувати ці плани на наступний день після виборів, а не чекати 5 років до чергової передвиборчої гонки», – зазначив політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова