Віталій Нестор: Монобільшість нездатна утримати стрибок цін на базові продукти

«Інфляція значно перевищує офіційні цифри. Ми звикли до зростання цін, як до природного явища, а це – неправильно. Я глибоко переконаний, що чим раніше влада дослухається до пропозицій Юлії Тимошенко, тим меншими втратами для українців завершиться криза».

Про це на своїй сторінці в соцмережі заявив очільник столичної «Батьківщини» Віталій Нестор, передає пресслужба партійного осередку.

Депутат нагадав, що влітку Юлія Тимошенко та команда «Батьківщини» вимагали від влади дій на випередження, які б захистили людей від зубожіння та країну від загрози дестабілізації.

«Єдиний професійний політик, який має досвід подолання кризи державного масштабу – Юлія Тимошенко. Чим раніше Президент та його підлеглі це визнають, тим швидше вийде подолати нинішні складнощі», – зазначив Віталій Нестор.

За  словами політика, українці спостерігають не кінцеве підвищення цін у цьому році.

«Люди змушені заощаджувати на продуктах харчування. Раніше десяток яєць в магазині коштував 28 гривень, зараз ціна становить 34 гривні. Куряче філе коштувало 76 грн за кг, зараз 115 грн за кг і вище. Теж саме з цукром, було 18 грн за кг, зараз 26 грн. Молоко виросло в ціні з 18 грн за літр до 26 грн за літр. Самий звичайнісінький рис на вагу піднявся з 18 грн за кг до 24 грн за кг. Цей список можна продовжувати безкінечно», – зазначив депутат.

Віталій Нестор наголосив, що лідер «Батьківщини» передбачала кризу і закликала: «Хоча б хліб вбережіть від подорожчання».

«Не вмієте самі – запитайте тих, хто знає як. А краще, просто визнайте свою профнепридатність та напишіть заяви про відставку. Досить вже людям розплачуватися за ваше дилетантство», – заявила Юлія Тимошенко.

До відома: Держстат прозвітував про рекордне зростання цін на споживчі та промислові товари. Саме запитом людей на професіоналів у владі експерти пояснюють збільшення підтримки «Батьківщини» та Юлії Тимошенко. Наприкінці 2021 року КМІС визнав Юлію Тимошенко єдиним політиком, спроможним сьогодні перемогти на президентських виборах.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова