Віталій Нестор: Лікарі «швидкої» протестують через зниження зарплат

Голова Київської міської «Батьківщини» Віталій Нестор обурений діями влади, яка не просто не дає обіцяних надбавок медикам, а й знижує рівень зарплат.

Як передає пресслужба партосередку, у Києві знову бастують лікарі, цього разу «швидкої». Головна причина – низька зарплата.

«Минулого тижня медичний персонал Київської міської клінічної лікарні №8 Оболонського району вийшов на акцію протесту. Медики відмовляються працювати через низьку в умовах коронавірусу зарплату, яка становить 3-5 тисяч гривень. Головний санлікар України Віктор Ляшко нещодавно заявляв про надбавки в розмірі 300% медикам, які працюють із хворими на коронавірус. Київський міський голова Віталій Кличко обіцяв ще за березень по 1000 $»,  – написав Віталій Нестор на своїй сторінці Facebook.

Цього разу медики столичної клінічної лікарні швидкої допомоги вийшли на акцію протесту через зниження заробітних плат у зв’язку з впровадженням 2-го етапу медреформи, що розпочався 1-го квітня.

«Обіцяна в 50 тисяч зарплата – це міф, як твердять самі лікарі. Надбавки врізали. Нині заробітна плата вполовину менша. Більшість працівників закладу ще вірить в обіцянку президента виправити реформу. А ось у мене – серйозні сумніви. Протести починаються, але будуть ширитись, як в доміно, що падає. Заради справедливості скажу, що президент Зеленський закликав голів обласних держадміністрацій розрахуватися з лікарями, які протидіють вірусу, інакше очільники можуть залишитися без посади. Він навіть запевнив, що в середині квітня уряд переказав кошти для виплати надбавок. Але, як кажуть, покажіть гроші, а не годуйте обіцянками», – заявив очільник столичного партосередку.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова