Віталій Нестор: Коли поліція безсила

П’ятеро столичних підлітків започаткували рух «народних месників» на дорозі.

Як повідомляє пресслужба столичного осередку, вже 2 тижні підлітки ловлять і провчають водіїв, які порушують правила дорожнього руху. Проект назвали «Діло пішохода», або ж «Dilo pishohoda».

О 18:00 щовечора вони виходять на «рейди» на Оболоні і по-своєму «карають» порушників, які заїжджають на тротуари, або намагаються проскочити зустрічною смугою. Хлопці зупиняють і розвертають «хитрих» водіїв та роблять їх публічно відомими завдяки Instagram.

Дії підлітків на тротуарі зрозумілі, тому що це місце пішоходів. У той же час вони так само вибігають на дорогу, коли бачать порушення, аби зупинити нерадивого водія, чим наражають на небезпеку себе та інших. І так само стають порушниками.

Про це заявив голова столичної «Батьківщини» Віталій Нестор на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Коли тобі 13-14 років, це цілком нормальне бажання змінити світ на краще та примусити інших дотримуватися загальних правил. Я можу зрозуміти водіїв, які втомилися від щоденних заторів, в яких треба проводити по декілька годин, але й не виправдовую. Кого я не можу зрозуміти, так це нашу поліцію. Це функція копів – стежити за дорожнім рухом і карати порушників. Лише їм держава надала таке право. Поліція мала б втрутитися, провести з хлопцями та водіями роз’яснювальну роботу і забезпечити виконання ПДР обома сторонами конфлікту. Такою ж бездіяльністю правоохоронці лише підігрівають потенційний вибух», — зазначив очільник партійного осередку.

Віталій Нестор висловив слова підтримки молоді.

«Мене тішить одне, – що в нашому суспільстві є не байдужі молоді люди. Головне – це бути відповідальними у будь-якому віці», – зазначив політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова