Віталій Нестор: Ключовою у новій програмі «Безпека киян» стане боротьба з COVID-19

Програма «Безпечна столиця» охоплює багато напрямків, зокрема у сфері охорони здоров’я киян, особливо це стосується боротьби та профілактики COVID-19.

Як повідомляє пресслужба столичної «Батьківщини», нову програму «Безпечна столиця» частково затвердили. Одним із пріоритетів програми є попередження вуличної злочинності. З цією метою передбачається розширення системи відеонагляду. У місті побільшає камер відеоспостереження, зокрема з фіксацією автомобільних номерів. Це допоможе у найкоротші терміни встановити обставини скоєння будь-якого злочину.

Про це та свою професійну діяльність в інтерв`ю «Вечірньому Києву» розповів депутат Київради від «Батьківщини» Віталій Нестор.

«Інший, не менш важливий напрямок, — посилення муніципальної охорони в комунальних освітніх закладах. Дітям, які відвідують школи та дитсадочки, необхідно забезпечити надійний захист. Навчальні заклади мають бути огороджені, щоб туди не могли проникнути сторонні особи», – зазначив перший заступник голови постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики та запобігання корупції Віталій Нестор.

«Передбачено також збільшити кількість інспекторів, які контролюватимуть напрямок охорони здоров’я в місті. Це стосується дотримання карантинних обмежень в закладах громадського харчування, маскового режиму в громадському транспорті. Програма передбачає збільшення кількості ліжко-місць у різних лікувальних закладах, які в разі потреби можна перепрофілювати для лікування хворих на коронавірус», – додав політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова