Віталій Нестор: Київ має врятувати завод «Антонов»

Громада міста Києва повинна стати стратегічним партнером та інвестором заводу «Антонов».

Про це заявив на своїй сторінці в Facebook голова столичного осередку ВО «Батьківщина» Віталій Нестор.

У такий спосіб політик відреагував на заяву працівників «Антонова» про загрозу знищення підприємства керівництвом «Укроборонпрому», передає пресслужба Київського міського партійного осередку.

Віталій Нестор упевнений, що потрібно невідкладно переглянути принципи переходу ДП «Антонов» до корпоративного управління. Якщо для цього потрібний окремий закон, то його необхідно розробляти спільно з колективом підприємства та за участі представників громади Києва.

«Ключові питання при переході до корпоративного управління – це бізнес-план із інвестиційними зобов’язаннями та наявність стратегічного інвестора, під якого здійснюються такі зміни. Я вважаю, що Київ має висловити свою готовність стати стратегічним партнером та інвестором для заводу «Антонов», – зазначив очільник міської парторганізаціі.

За словами Віталія Нестора, місто має бути готовим викупити частку у підприємстві, допомогти із залученням інвестицій і мати вплив на розвиток підприємства через представників громади у наглядовій раді.

Київ має стати гарантом того, що всі складові містоутворюючого підприємства будуть збережені як цілісний майновий комплекс: авіакомпанія, всі права інтелектуальної власності та бренди, аеродром в Гостомелі, виробництво та сфера культурно-побутового забезпечення підприємства.

«Підприємство розміщене в нашому місті і може приносити користь містянам. Воно є одним із найбільших платників податків. При грамотному управлінні та івестиціях в розвиток «Антонова» Київ може увійти до ТОП-3 авіаційних центрів світу, від чого виграє не лише авіазавод, але й всі супутні галузі та кияни, які в них задіяні. Збереження та розвиток заводу «Антонов» – це частина стратегії розвитку Києва!» – нагодосив Віталій Нестор.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова