Віталій Нестор: Київ – лідер з боргів за «комуналку»

Замість допомоги українцям, які не можуть платити за комунальні послуги, чиновники легко закатують в асфальт 35 мільярдів гривень!

Про це заявив голова столичного осередку «Батьківщина» Віталій Нестор на своїй сторінці Facebook, передає пресслужба партійного осередку.

«Це гроші зі спецфонду для медицини, які викидають на президентську забавку – «Велике будівництво». Я поїздив Україною і подивився на ці так звані нові дороги та об’єкти інфраструктури. Це чергова афера, на якій дуже зручно обманювати виборців», – зазначив політик.

Політик заявив, що Київ очолив список міст по боргах за комунальні послуги.

«Останнiй пункт – актуальний, як ніколи, адже Київ очолив список міст по боргах за комуналку. Завинили понад 6 мільярдів гривень! Дещо відстають від столиці Дніпропетровська область, там боргів на мільярд менше, Харківська, де заборгували державі понад 4,5 мільярди гривень», – додав Віталій Нестор.

Нагадаємо, що днями кандидат на посаду столичного міського голови від ВО «Батьківщина» Олексій Кучеренко озвучив 3 основних пріоритети своєї програми: повний аудит фінансової і бюджетної системи Києва; безпека та комфорт проживання в місті; встановлення справедливих тарифів на комунальні послуги.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова