Віталій Нестор: Для боротьби з коронавірусом потрібно посилити контроль

Очільник столичної «Батьківщини» піддав критиці постанову Кабміну про «карантин вихідного дня».

­

Одним із основних елементів, за допомогою якого можна боротися з коронавірусом, є посилення контролю.

Про це в ефірі програми «Погоджувальна рада» на телеканалі «Київ» заявив голова столичної «Батьківщини» Віталій Нестор, передає пресслужба.

«Ця постанова в тестовому режимі запропонована мешканцям, аби подивитись, як українці використовуватимуть її в межах міського або регіонального значення. На мою думку, потрібно було б посилити напрямок контролю за діяльністю. Сьогодні більшість закладів працює в повному обсязі. Якщо взяти країни Європи, то бачимо, що заклади харчування обмежені мінімум на 50%», – зазначив політик.

Віталій Нестор вважає, що якби в Києві належним чином було врегульовано контроль за діяльністю і це б прописали в постанові Кабміну,  якби забезпечили муніципальні органи механізмом формування актів порушень законодавства в частині дотримання карантину, якби мешканці в громадському транспорті та в місцях скупчення використовували засоби індивідуального захисту – ми б отримали оптимістичнішу статистику із хворими на Ковід.

«Сьогодні у Держбюджеті не прописана кількість працівників правоохоронних органів, які можуть фіксувати порушення карантинних вимог. Чому ці особи, чому працівники правоохоронних органів не можуть винести відповідну постанову, якщо зафіксують факт такого порушення? Я вважаю, що факт контролю можна було б відобразити в постанові Кабміну, яка без цього носить сумнівний характер з економічної та медичної безпеки», – сказав «батьківщинівець».

Віталій Нестор нагадав, що днями три установи Львівського комунального майна – театр, кінотеатр і музичний заклад вже оскаржили постанову в суді.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова