Віталій Нестор: Держава має відстоювати права людей з інвалідністю

Сьогодні, замість популізму, слід розробляти і обговорювати засади та забезпечити 100%-ве виконання існуючих програм із захисту осіб з інвалідністю за рахунок державного бюджету. І робити це слід не за залишковим принципом.

Як повідомляє прес-служба Київської міської «Батьківщини», на цьому наголосив очільник міської парторганізації Віталій Нестор.

Політик переконаний: від того, як держава забезпечить виконання прав і підтримку людей з інвалідністю, зокрема дітей, залежить і внутрішня гармонія, і розвиток всього українського суспільства, й авторитет нашої держави у світі.

«Батьківщина» разом із її лідером Юлією Тимошенко наполягає на невідкладному створенні спеціальних інституцій при всіх міністерствах, які б впроваджували та контролювали дотримання соціальної політики щодо осіб з інвалідністю.

«Сподіваюся, що незабаром, при обранні відповідного вектора розвитку та підтримки влади, люди з інвалідністю, зокрема діти, зможуть почуватися гідно та невимушено у суспільстві. Прояв людяності та піклування – це ті гуманістичні принципи, гарантом виконання яких має бути держава та органи влади, що формують відповідну політику. Саме тому наша політична сила контролюватиме цей процес, адже це – питання нашого майбутнього», – наголосив Віталій Нестор.

Додамо, що ВО «Батьківщина» наполягає на виділенні відповідних коштів на забезпечення 100% потреб людей з інвалідністю у державному бюджеті на наступний рік.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова