Віталій Нестор: Безоплатну правову допомогу надаємо всім киянам

Кожен киянин, кожен українець може звернутися та отримати безкоштовну юридичну консультацію з будь-якої проблематики. Достатньо зателефонувати за номером гарячої лінії — 0 800 30 20 19 і записатися або на онлайн-консультацію, або на прийом до юристів.

Про це в інтерв’ю Вечірньому Києву заявив очільник столичної «Батьківщини», голова Центру захисту киян Віталій Нестор, передає пресслужба столичного партійного осередку.

За словами політика, кожен має можливість проконсультуватися з питань житлово-комунального господарства, порядку отримання субсидій, пенсійного забезпечення, сфери соціального захисту.

«На зустріч з юристом потрібно взяти документи, що стосуються порушеного питання. Фахівець їх розгляне, проаналізує і надасть консультацію. Якщо потрібно, допоможе підготувати звернення, написати позовну заяву», – зазначив депутат.

Віталій Нестор додав, що є багато питань сімейного права, коли люди ділять майно чи спадщину, або потрібно скласти заяву про скоєння злочину чи подати позов на сусіда, який затопив квартиру… У вирішенні всіх цих питань наші юристи неодмінно допоможуть.

«Окрім цього, у визначені дні охочим навчитися комп’ютерної грамотності, пояснюють, як користуватися ноутбуком. Зокрема, розповідають, як сплачувати за комунальні послуги, щоб не стояти у чергах у банках, як отримувати пенсію онлайн, як скористатися іншими сервісами. Безкоштовний курс «Цифрової грамотності» у нас вже освоїли понад 10 тисяч киян. Це — переважно люди старшого віку», – сказав Віталій Нестор.

Політик наголосив, що зараз проходить безкоштовний курс «Твій друг смартфон», де вчать: працювати з Інтернетом; завантажувати та користуватися корисними програмами; записуватися до лікаря онлайн; замовляти ліки та перевіряти на підробки; користуватися різними платіжними системами для оплати комунальних послуг.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова