Віталій Нестор: Аграрний потенціал має розвиватися в інтересах українців, а не іноземних компаній

Українці мають самостійно вирішувати, що робити із землею та як її використовувати. Єдиним механізмом вирішення ситуації у запровадженні, так званого, ринку землі, може бути лише всеукраїнський референдум.

Як повідомляє прес-служба міської партійної організації, таку думку під час відвідування Міжнародної виставки ефективних рішень для агробізнесу, висловив голова Київської міської «Батьківщини» Віталій Нестор.

Політик подякував аграріям за їх роботу та величезний внесок у розвиток аграрного сектору держави і висловив своє бачення розвитку аграрного сектору, що виключає будь-які розмови про розпродаж землі.

«Ми живемо в особливий час змагання економік. Україна має потужний аграрний потенціал. Цю галузь потрібно підтримувати і розвивати, а не намагатися розпродати, як це планує здійснити нинішня влада. Фермерські господарства повинні розвиватися, а держава – думати над запровадженням нових програм, доступного кредитування, тощо. На українських землях мають працювати і заробляти українці. Нині ж людей штучно доводять до умов, що, мовляв, найкраще продати землю. Так не повинно бути», – наголосив Віталій Нестор.

Нагадаємо, що ВО «Батьківщина» продовжить боротьбу за збереження землі – одного з головних національних надбань і подаватиме позов до Конституційного суду з метою захистити права українців на володіння землею.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова