Висуванець від Миколаївської «Батьківщини» офіційно заступив на посаду мера

На позачерговій сесії Снігурівської міської ради новообраний мер міста Леонід Голобля склав присягу міського голови і приступив до виконання своїх обов’язків.

Як повідомляє прес-служба Миколаївської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», Леонід Голобля отримав перемогу на виборах міського голови міста Снігурівка ще 30 квітня цього року. Втім, до останнього часу з ініціативи опонента переможця, який був незадоволений результатами виборів, тривали судові розгляди. Нарешті суд поставив крапку у виборах мера Снігурівки, залишивши частину позовних вимог екс-кандидата без розгляду, а в інших відмовив.

голобля

«Дякую снігурівцям, які довірили мені очолити міську громаду. Обіцяю, що вірно служитиму жителям міста, дотримуватимуся Конституції та законів України, сприятиму втіленню їх у життя. Прагну об’єднати депутатський корпус для спільної роботи на благо міста. Сподіваюся, що наша нова управлінська команда зробить життя в Снігурівці кращим, аби жителі міста почували себе захищеними та впевненими у завтрашньому дні», – зазначив колишній керівник фракції ВО «Батьківщина» в Снігурівській міській раді, мер міста Леонід Голобля.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова