Вінницькі «батьківщинівці» вимагають відкликання голови однієї з комісій облради

Фракція «Батьківщина» у Вінницькій облраді разом із депутатами «Укропу» та «Свободи» виступила із заявою про відкликання голови постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександра Масленнікова.

Як повідомляє прес-служба Вінницької обласної парторганізації, 19 липня на позачерговій сесії обласної ради депутати «Батьківщини», «Укропу» та «Свободи» звернулися до присутніх із заявою про звільнення з посади Олександра Масленнікова у зв’язку з кулуарними методами його діяльності, непрофесійністю, недостойною і неетичною поведінкою під час виконання службових обов’язків.


«Звертаюся до депутатів обласної ради розуміючи, що далі так продовжуватися не може. Прошу терміново зібрати три фракції та вирішити це питання в присутності й інших фракцій – замінити голову комісії й переформатувати її», – звернулася до голів облдержадміністрації Валерія Коровія та облради Анатолія Олійника депутат від «Батьківщини» Людмила Щербаківська.

Голова обласної ради Анатолій Олійник зауважив, що після завершення позачергової 34-ї сесії облради це питання обговорять і з представниками інших фракцій.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова