Вінницька «Батьківщина» захищає бібліотеки міста від «реорганізації»

22 січня депутат Вінницької облради від «Батьківщини» Владислав Рой на засіданні комісії з питань регулювання комунальної власності виступив категорично проти припинення діяльності декількох бібліотек.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької обласної партійної організації.

«Це питання потребує додаткового обговорення. Слід провести круглі столи, запросити фахівців. Вінницька влада давно хоче знайти привід вигнати дитячу бібліотеку з приміщення на Соборній, адже для неї це ласий шматок. Спочатку – під приводом розширення музею марки. Зараз – під приводом об’єднань бібліотек. Це все лише замилювання очей. Дитячу бібліотеку не можна просто так взяти й викинути за чиєюсь забаганкою», – сказав Владислав Рой.

За його словами, приміщення по вул. Толстого, 11, у яке депутати хочуть перенести дитячу бібліотеку, знаходиться далеко від транспортних магістралей. До того ж невідомо, чи зможуть запропоновані приміщення вмістити всі бібліотечні фонди.

Незважаючи на наведені аргументи члени комісії проголосували за реорганізацію бібліотек.

На засіданні комісії з питань регулювання комунальної власності депутати запропонували припинити діяльність Вінницької обласної бібліотеки для дітей ім. І. Франка та Вінницької обласної бібліотеки для юнацтва шляхом злиття у комунальний заклад «Вінницька обласна бібліотека для дітей та юнацтва ім. І. Франка», а також ліквідувати Вінницьку обласну наукову медичну бібліотеку, приєднавши її до Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. Тімірязєва.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова