Вінницька «Батьківщина» взяла участь у мітингу за прозорі вибори

Вінницька обласна парторганізація взяла участь у мітингу за вибори з відкритими регіональними списками.

Як повідомляє прес-служба Вінницького обласного партосередку, «Батьківщина» та інші опозиційні партії взяли участь у мітингу, де вимагали ухвалити законопроект №3112-1 і встановити пропорційну виборчу систему з відкритими регіональними списками.


На мітингу виступили депутат обласної ради від «Батьківщини» Владислав Рой та міської ради – Ганна Давиденко й Вадим Кудіяров.

«Партія «Батьківщина» послідовно відстоювала позицію зміни виборчого законодавства, встановлення відкритих виборчих списків та скасування ганебної мажоритарки. Наступного тижня відбудеться позачергова сесія Вінницької облради. Я запрошую вас, аби ми разом з колегами-депутатами внесли дане питання у порядок денний і проголосували звернення до Верховної Ради про ухвалення виборчого законодавства», – сказав на мітингу депутат від «Батьківщини» Владислав Рой.

Відомо, що нині в Україні діє змішана пропорційно-мажоритарна виборча система, ухвалена в 2011 році за режиму Януковича. За нею половина депутатів обираються на мажоритарних округах, друга половина – за закритими партійними списками.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова