Вінницька «Батьківщина молода» з подарунками відвідала школу-інтернат

Волонтери Вінницької «Батьківщини молодої» разом із футболістами професійної команди «Нива-В» відвідали Стрижавську школу-інтернат для дітей з вадами розумового розвитку.

Вихованці радо поспілкувалися зі спортсменами, а команда «Інтер», створена в дитячому закладі, зіграла товариський матч проти «нивівців».

Про це повідомляє прес-служба Вінницької обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

21751893_1954390938172119_4998868757422538412_n-800x490

Гості передали школі-інтернату подарунки, спортивний інвентар та необхідні у господарстві речі. Команду вихованців навчального закладу нагородили кубком за участь у товариській зустрічі, подарували футбольний м’яч з підписами усіх гравців та сувеніри від «Ниви-В». Щоб юні футболісти підвищували свою майстерність, їм також вручили комплекти тренувальної футбольної форми.

«Дуже приємно, що діти, не зважаючи на свої недуги, активно займаються спортом. А за успіхами нашої рідної «Ниви-В» вони постійно стежать та намагаються відвідувати домашні матчі», – зазначив один із організаторів заходу, член правління Вінницької «Батьківщини молодої» Денис Романовський.

Вихованці Стрижавської школи-інтернату для дітей з вадами розумового розвитку досягли високих результатів у футболі.

«Команда «Інтер» є багаторазовим чемпіоном України та дворазовим призером чемпіонату Європи серед відповідних закладів», – розповів директор школи Василь Луцький.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова