Віктор Світовенко: Ситуація з субсидіями в Україні – ганебна

Уже в березні цього року українці зможуть отримувати на руки «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги. Проте це не поліпшить ситуації в сфері ЖКГ.

Як повідомляє прес-служба Київського обласного партосередку, про це заявив голова фракції ВО «Батьківщина» в Київській облраді Віктор Світовенко.

«Ситуація з субсидіями в Україні – ганебна, – сказав він. – Наявні корупційні схеми допомагають збагачуватися облгазам і чиновникам. Спочатку влада підвищує тарифи на комунальні послуги, а потім видає людям субсидії. Це ніби й допомога населенню, але оформити субсидії зможуть далеко на всі українці, які їх потребують».

За словами Віктора Світовенка, у багатій на природні ресурси Україні близько 70% населення претендують на субсидії – це неправильно.

«Такий стан речей свідчить про одне – влада проводить неадекватну тарифну політику», – наголосив депутат від «Батьківщини».

Віктор Світовенко вважає, що влада мала б створити електронні реєстри, щоб зрозуміти, скільки в країні насправді субсидіантів, а скільки «мертвих душ», і таким чином припинити фінансові зловживання.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова