Віктор Олійник завершив робочий візит на Луганщину

У ході робочого візиту до Луганської області член політради ВО «Батьківщина» Віктор Олійник ознайомився з роботою територіальних партосередків.

Як інформує прес-служба регіональної парторганізації, Віктор Олійник зустрівся з мешканцями міста Попасної, яке знаходиться в 7 км від лінії розмежування.

«Нині люди обурені тим, що залишилися наодинці зі своїми проблемами. Звучало багато пропозицій щодо зміни законодавства, зокрема надання статусу учасників АТО тим, хто живе й працює в 25-ти кілометрах від лінії розмежування. Попасняни також просили захистити для них пільгове кредитування на житло та створення максимально сприятливих умов для бізнесу на територіях, що знаходяться поблизу «сірої зони», – ідеться в повідомленні Луганської обласної «Батьківщини».

На Марківщині людей найбільше хвилює медична реформа: уже зараз у районі немає педіатра, гінеколога, фтизіатра, рентгенолога.

Віктор Олійник разом з головою Луганського обласного партосередку ВО «Батьківщина» Іриною Верігіною також зустрівся з партактивом Сєверодонецька, Біловодська, Мілового, та Новоайдару.

«Мешканці Луганщини згадують часи прем’єрства лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко, коли підприємці вільно вели бізнес, люди планували своє майбутнє. Вони пам’ятають, як безкоштовно давали акти на землю, як місцеві амбулаторії отримали сучасні автомобілі «Швидкої допомоги». Тут вірять, що Юлія Тимошенко зможе принести мир в Україну», – зазначила за результатами спілкування з людьми лідер партійців Луганщини Ірина Верігіна.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова