Віктор Олійник провів нараду з партійним активом Луганщини

Керівник департаменту партійного будівництва виконавчого секретаріату партії ВО «Батьківщина» Віктор Олійник провів нараду з партійним активом Луганської області.

У заході взяли участь голова обласного партосередку Ірина Верігіна, перший заступник голови Олександр Романовський, керівники відділів обласної парторганізації, голови територіальних партосередків та окружних штабів.

Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної «Батьківщини».

Віктор Олійник поділився враженнями від перевірки роботи районних та міських партосередків області, наголосивши на позитивних та негативних моментах.

«У цілому я задоволений вашою роботою. У вас багато молодих, енергійних та, що важливо, розумних працівників. Зараз Луганський обласний партосередок забезпечує гарні результати, демонструє стабільну позитивну динаміку. Бажаю вам всіляких успіхів», – зазначив він.

Віктор Олійник розповів про найближчі плани партії та дав доручення. Він закликав партійців постійно спілкуватися з виборцями, активно працювати в соціальних мережах.

«Партійна робота – це не факультатив, нею потрібно займатися постійно, – наголосив керівник департаменту, звертаючись до «батьківщинівців» Луганщини. – Попереду багато роботи, нас чекає важка боротьба. Перемога дається найсильнішим. Тож кожному з вас треба максимально мобілізувати всі ресурси та командою працювати на спільний результат».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова