Віктор Олійник посприяв відновленню роботи санаторію для дітей-інвалідів

Депутат Волинської обласної ради, член бюро обласної парторганізації Віктор Олійник переймається проблемами людей із особливими потребами, зокрема дітей з обмеженими фізичними можливостями.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, депутат скерував керівництву облради звернення про необхідність відновити роботу санаторію «Дачний», де проходили реабілітацію діти-інваліди.

«З таким проханням до мене як до члена постійної комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства і дитинства звернулися батьки, чиї діти вкрай потребують реабілітаційних послуг, що їх надавали медичні працівники санаторію «Дачний». Санаторій припинив приймати пацієнтів через порушення правил пожежної безпеки та відсутність  вільного доступу до приміщень особам з обмеженими фізичними можливостями. Аби усунути ці перешкоди, закладу виділено 1,6 мільйона гривень із обласного бюджету»,  – повідомив  Віктор Олійник.

За словами політика, санаторій «Дачний» запрацює уже в квітні, дітки зможуть тут лікуватися і відновлювати своє здоров’я.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова