Віктор Гончаренко: Земля має залишатися власністю українського народу

Представник ГО «Асоціація фермерів та землевласників Черкащини», депутат-«батьківщинівець» обласної ради Віктор Гончаренко переконаний, що земля має залишатися власністю українського народу, як записано в статті 13 Конституції.

Як повідомляє пресслужба столичного осередку партії, про це заявив політик під час круглого столу «Відкриття ринку землі: як земельна реформа вплине на українців».

За словами політика, сьогодні агрохолдинги заполонили землі та територію сіл. Прийшли так звані «ефективні власники» і нині все стоїть в руїнах.

На думку Віктора Гончаренка, величезну загрозу державній безпеці складають відсутність будь-якого контролю за сівозміною та варварське використання отрутохімікатів.

«Сьогодні навколо сіл по 5-10 тисяч гектарів ззасіяні однією культурою, в основному,  соняшником та кукурудзою. Отрутохімікатами накривають цю землю так, що в ставках перестали навіть жаби кумкати. Пестицидами поливають землю щедріше, аніж Бог дощем. В результаті і сільські, і міські мешканці споживають отруєні продукти», – обурився депутат.

Політик вважає, що так, як батьки передали в спадок нам землю, так і ми маємо передати її своїм нащадкам. Щоб вони росли, працювали і виховували своїх дітей на ній.

«Якщо ж дикий ринок землі пошириться по всій Україні, АТО почнеться в кожному селі. Люди відстоюватимуть свої права через кровопролиття. Щоб не зробити непоправної помилки, щоб ми могли дивитися своїм нащадкам в очі, треба провести питання ринку землі через всеукраїнський референдум. Українці самі мають вирішити, чи продавати українську землю. А перед цим нам у сто голосів треба говорити про можливі наслідки та загрози, які нас очікують», – додав Віктор Гончаренко.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова