Виконання та внесення змін до обласного бюджету обговорили на комісії під головуванням Лариси Босенко

Триває підготовка до сесії Полтавської обласної ради. На засіданні комісії з питань бюджету та управління майном, яку заступниця голови Полтавської обласної організації ВО «Батьківщина» Лариса Босенко, розглянули 40 питань порядку денного. Серед основних — зміни до бюджету області на 2023 рік та обласних програм.

Члени комісії розглянули питання щодо реорганізації комунальних підприємств, надання майна в оренду. Також заслухали звіти голови обласної ради та голови обласної адміністрації про роботу минулого року, інформацію керівників комунальних підприємств про результати діяльності.

Окрім цього, схвалили внесення змін до обласних програм: збереження культурної спадщини Полтавської області на 2021 ‒ 2023 роки, комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2021 ‒ 2023 роки, Розвиток освітнього простору Полтавщини на 2021 – 2025 роки.

За словами Лариси Босенко, ті зміни до бюджету, які будуть запропоновані на сесії обласної ради, стосуватимуться отримання державної субвенції.

«Область отримає субвенцію з державного бюджету для придбання шкільних автобусів та облаштування укриттів у закладах загальної середньої освіти. Ці кошти будуть спрямовані на громади, які погодилися співфінансувати такі проєкти. Також ми продовжуємо з депутатами аналізувати стан поточного виконання обласного бюджету, адже певні процеси негативно вплинули на економічну ситуацію. За понад 3 години розглянули всі питання порядку денного. Вдячна членам комісії за результативне голосування та слушні рекомендації», ‒ підсумувала роботу голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном Лариса Босенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова