Відреставровану Алею Слави відкрили в Іванівській громаді Одещини

В Іванівській громаді, Березівського району Одещини, яку очолює Віктор Лобач, відбулось урочисте відкриття відреставрованої Алеї Слави.

«На Алеї почесних громадян Іванівської селищної ради ми розмістили портрети людей різних професій, які зробили великий внесок у розвиток і колишнього Іванівського району, і тепер – нашої громади. Ми завжди пам’ятатимемо трудовий подвиг цих людей та рівнятимемося на них. Біля Алеї ми відремонтували квітники, постелили нову плитку, встановили нові лавочки та висадили багато дерев», – розповів Віктор Лобач.

Керівник громади також зазначив, що когорту почесних громадян Іванівської ОТГ поповнили молоді жителі громади, серед яких художній керівник зразкового хореографічного колективу «Фаворит» Людмила Деревенко та головний тренер гандбольної школи чемпіонів Сергій Латушков.

Віктор Лобач також висловив подяку депутату Одеської облради Андрію Бабенко за подарунки для почесних громадян громади та керівнику «Батьківщини» Березівського району Володимиру Сорохманюку за постійну допомогу громаді.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова