Відділення обласної лікарні поповнили протипролежневими матрацами 

Для неврологічного відділення Чернігівської обласної лікарні командою Чернігівської «Батьківщини» були передані 15 протипролежневих матрасів. Саме таку потребу озвучили медики місяць тому під час візиту до закладу народного депутата з Чернігівщини Валерія Дубіля та очільника місцевої «Батьківщини» Дмитра Нікітіна.

«Наша команда систематично допомагає медичним закладам області, адже така підтримка – це, в першу чергу, підтримка праці лікарів. Минулого разу нас попросили привезти протипролежневі матраси для відділення. Ми розуміємо, що вони вкрай необхідні для пацієнтів, а тому оперативно виконали прохання лікарів», – зазначив Дмитро Нікітін.

Гендиректор обласної лікарні Андрій Жиденко відзначив вагомий внесок представників команди Юлії Тимошенко в допомозі головному медзакладу Чернігівщини. Разом з матрацами на баланс лікарні були передані нові інвалідні візки та різноманітні витратні матеріали.

Окрім обласної лікарні «батьківшинівці» надали допомогу Дитячій обласній лікарні, а також медзакладам Сновщини та Городнянщини.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова