Відбулося засідання сьомої позачергової сесії Полтавської облради

21 жовтня відбулося пленарне засідання сьомої позачергової сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання.

Депутати прийняли рішення про внесення змін до показників обласного бюджету Полтавської області на 2021 рік. Загальний обсяг збільшується, видатки підуть на придбання сучасного медичного обладнання для комунальних підприємств.

На сесії підтримали звернення депутатів Полтавської обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів».

Звернення ініціювала Лариса Босенко, голова постійної комісії з питань бюджету та управління майном Полтавської обласної ради, заступниця голови обласної організації ВО «Батьківщина», депутат обласної ради.

«Ідеться про виділення коштів з екологічного фонду на ремонт водогонів Полтавської області. Відповідно до постанови, яка регулює зазначене питання, визначене одне слово, завдяки якому виділення коштів просто неможливе. Якщо наше питання розглянуть позитивно, можливо, в наступному році зявиться можливість вирішити проблему полтавців щодо ремонту водогонів за рахунок екологічного фонду», –пояснила Лариса Босенко.

На засіданні сесії депутати підтримали рішення про встановлення тарифів на теплову енергію та гарячу воду, які надають «Полтаватеплоенерго».

За словами директора «Полтаватеплоенерго»Олександра Олексенка, депутата обласної ради від ВО «Батьківщина», тариф для населення підвищуватися не буде.

«Завдяки досягнутим домовленостям з Урядом, щомісяця підприємству буде компенсуватися різниця в тарифах. Таким чином, тарифи на теплову енергію та постачання гарячої води для населення до кінця опалювального періоду 2021-2022 років залишаться незмінними. Тарифи для бюджетних організацій будуть встановлені відповідно до укладених договорів з «Нафтогазом» у межах Меморандуму», – зазначив Олександр Олексенко.

Депутати проголосували за питання «Про звернення депутатів Полтавської обласної ради до Ради національної безпеки і оборони України щодо недопущення переростання екологічної катастрофи в екологічний колапс». Його ініціював депутат Полтавської обласної ради від ВО «Батьківщина» Володимир Ярошенко.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова