Відбулося засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку

4 червня голова фракції Полтавської обласної організації ВО «Батьківщина» Сергій Бєлашов провів засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

Депутати підтримали проєкти рішень щодо затвердження Комплексної програми енергоефективності Полтавської області «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ – 2030», Програми утримання та розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення на 2024 – 2028 роки та передачі об’єкта «Капітальний ремонт системи електропостачання спортивно-видовищного комплексу з приміщеннями громадського обслуговування КУ ПОР “Центр спортивної підготовки” зі встановленням джерела резервного живлення для окремих споживачів».

Також члени комісії схвалили Інвестиційну програму ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» на 2023/2024 роки та ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» на 2024 – 2025 роки.

“Окрема увага – фінансовому стану обласних комунальних підприємств, ситуації з розрахунком з постачальниками та заборгованості споживачів за отримані послуги. Також обговорили з колегами підсумки минулого опалювального сезону й визначилися з першочерговими завданнями для вдалого проходження сезону 2024/2025. Попри те, що ворог постійно атакує підприємства критичної інфраструктури, маємо докласти зусиль, щоб в оселях жителів області взимку було тепло”, – наголосив голова комісії Сергій Бєлашов та подякував членам комісії за плідну роботу.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова