Відбулося засідання 32 позачергової сесії обласної ради

Депутати розглянули 10 питань порядку денного.

Серед основного:

Затвердили 3 нових обласних програми:

Комплексну програму енергоефективності

Полтавської області «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ – 2030».

Програму утримання та розвитку автомобільних доріг

загального користування місцевого значення на 2024 ‒ 2028 роки.

Програму розвитку рибного господарства Полтавської області на 2024 – 2028 роки.

”Щодо затвердження програми енергоефективності до 2030. Її основне завдання – підвищення енергоефективності регіону, втілення енергоефективних заходів у житловому фонді, в бюджетних установах і закладах соціальної інфраструктури, модернізація будинків, енергетичної інфраструктури, будівництво нових об’єктів відновлюваної енергетики, систем збереження енергії та ін. Таким чином ми плануємо врегулювати ситуацію з електроенергією, яка виникла внаслідок ворожих обстрілів”, – прокоментував голова фракції Полтавської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сергій Бєлашов.

Також депутати схвалили звернення до Прем’єр-міністра України щодо невідкладної передачі основних засобів ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ» у державну власність.

“Усі питання були попередньо розглянуті на профільних комісіях. Сьогодні наше першочергове завдання – спільно зробити все можливе, щоб підтримати підприємства критичної інфраструктури, підготуватися до нового опалювального сезону”, – підсумувала депутатка обласної ради Лариса Босенко.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова