Відбулася зустріч партактиву «Батьківщини» на Полтавщині

8 лютого відбулась зустріч партактиву ВО «Батьківщина» Глобинської і Градизької громад. У ній взяли участь депутати Полтавської обласної ради Сергій Бєлашов і Лариса Босенко.

Під час зустрічі учасники акцентували увагу на питаннях співпраці одне з одним і спілкування з людьми в громадах.

«Зараз важливо звернути увагу на створення партійних організацій у громадах. Кожен має активно попрацювати на майбутній результат, наголосив Сергій Бєлашов, голова фракції ВО «Батьківщина» у Полтавській обласній раді. «Батьківщина» – велика команда однодумців. Ми хочемо позитивних змін і знаємо як їх втілити в життя. Для цього потрібна одностайність думок і дій наших партійців. Ми йдемо до людей, слухаємо їх і допомагаємо – консультуємо, організовуємо співпрацю, домовляємося про вирішення потреб із владою».

Під час наради обговорили ключові тези, які потрібно донести до виборців, а також склали план роботи на кожен місяць року.

«Маємо сумлінно працювати і якщо кожен громадянин докладе зусиль для покращення життя на власній вулиці чи зробить корисну справу для свого населеного пункту, то всі разом ми побачимо процвітаючу Полтавщину. Ми в це віримо, маємо професійну і дружну команду і разом зможемо все!»  говорить Лариса Босенко, заступниця голови фракції ВО «Батьківщина» у Полтавській обласній раді.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова