Відбулася зустріч із керівниками партійних організацій Чорнухинської громади

17 лютого керівники обласного партійного завітали в селище Чорнухи Полтавської області, де відбулась зустріч-нарада із партактивом ВО «Батьківщина».

Саме завдяки вмінню партійців спілкуватися з людьми, можливо дізнатися про основні потреби в селах і містах, якими опікується «Батьківщина» і сформувати план дій.

Поспілкувалися про подальшу розбудову партії, завершення реєстраційних процесів, пов’язаних з децентралізацією та змінами меж районів, про роботу фракцій у місцевих радах і виклики, які стоять перед «Батьківщиною».

Зустріч пройшла в теплій і дружній атмосфері спілкування. Обмінялися думками, а головне – почули одне одного.

«Нині перед нами стоїть велика кількість завдань, які ми обговорили із партійним активом. Країна опинилась у складній економічній та політичній  ситуації, є зовнішні загрози безпеці. Стрімке зростання цін та відчуття нестабільності всередині країни викликають у людей панічні настрої. Ми маємо подбати про людей і їх спокій. Тому обговорили інформацію, яку мають донести до населення наші представники в громадах», – зауважив Сергій Бєлашов.

«Батьківщина» щодня докладає зусиль, щоб рушійною силою в країні стали заможні громади. Радує, що є багато активних людей, які нам у цьому допомагають, адже підвищується патріотизм, зникає відчуття безпорадності, зростає активність людей, які бачать шляхи вирішення проблем на місцях. Головне – зберігати спокій і ясний розум і триматися разом!» – підсумувала Лариса Босенко.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова