Відбулась шоста сесія Одеської обласної ради

16 квітня відбулась чергова сесія Одеської обласної ради. У порядку денному було понад шістдесят питань – зміни до бюджету області, призначення керівників комунальних установ, депутатські звернення.

Як повідомили у пресслужбі «Батьківщини» Одещини, одне з депутатських звернень було ініційоване депутатом -«батьківщинівцем» Сергієм Митрофанським і стосувалось недопущення закриття стаціонарних поштових відділень «Укрпошти» в селах області.

Доповідаючи з мотивів звернення, Сергій Митрофанський звернув увагу депутатського корпусу на рішення Мінсоцполітики, згідно з яким із 1 вересня цього року пенсії та грошова допомога нараховуватимуться на банківський рахунок, а не видаватимуться листоношами особисто, як це відбувається сьогодні.

«Жодної дорожньої карти, жодного перехідного періоду, жодних зобов‘язань для банківських структур розбудувати свою інфраструктуру на сьогодні немає. В більшості сіл відсутні відділення банків та банкомати, де пенсіонери могли б отримати пенсію. Фракція «Батьківщина» наголошує на детальному опрацюванні цього питання, аби воно не стало черговою «горе-реформою», що заганяє людей у селах в глухий кут», – зазначив під час виступу депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова