Вибори в Таїровській ОТГ: Відкриття дільниць із запізненням, сутички, черги та порушення

24 грудня на Одещині вибори проходять у Таїровській та Мологівській об’єднаних громадах.

Як інформує прес-служба Одеської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», в Мологівській ОТГ (Білгород-Дністровський район) виборчий процес триває спокійно, а ось у Таїровській ОТГ (Овідіопольський район) спостерігачі зафіксували численні порушення. Три дільниці тут відкрилися із запізненням через довгу реєстрацію спостерігачів і довірених осіб кандидатів. Початок виборчого процесу супроводжувався конфліктами.

Представники «Батьківщини» повідомляють, що на дільницях у Таїровській ОТГ присутня рекордна кількість спостерігачів.

На посаду голови Таїровської громади претендують десять кандидатів. Причому кандидата від «Батьківщини» Хасана Хасаєва, всупереч рішенню суду, виборча комісія до виборів не допустила.

«Ця виборча кампанія стала в багатьох моментах «видатною» в найгіршому сенсі цього слова. Одне з ключових «досягнень» Таїровської ТВК є те, що всупереч рішенню суду вона так і не допустила до виборів одного з ключових кандидатів – Хасана Хасаєва», – написав на сторінці у Facebook голова Одеської обласної організації «Комітету виборців України» Анатолій Бойко.

В Одеській обласній «Батьківщині» заявляють про непорозуміння із виборчими списками в Таїровській ОТГ.

«Спостерігачі зазначають, що багато виборців не можуть знайти себе у списках, натомість голова ДВК каже про якісь уточнені списки, за якими реєструють невідомих молодиків, що прибувають цілими автобусами, – ідеться в повідомленні Одеської обласної «Батьківщини». – Голова виборчої комісії в селищі Сухий Лиман видаляє спостерігачів із дільниці й намагається видати бюлетені людям, що не мають відношення до громади, а також відмовляється фіксувати порушення. На прохання довіреної особи перевірити прописку виборця голова ДВК не знайшла нічого кращого як сказати, що це конфіденційна інформація».

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА фіксують черги на дільницях у Таїровській ОТГ, а на деяких виборчих дільницях були присутні особи, що називали себе спостерігачами та мали жовті пов’язки на руках. Ці люди не змогли відповісти членам комісії, від якого кандидата їх реєструвати, тому наразі вони залишили дільниці.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова