Вибори-2019: На Запоріжжі влада через силовиків тисне на «Батьківщину»

Зранку 21 лютого на Запоріжжі за місцем проживання відразу кількох активістів «Батьківщини» відбулися обшуки за участю співробітників ДБР і прокуратури.

У ході обшуків у представників «Батьківщини» вилучили телефони, інші особисті речі та агітаційні матеріали за кандидата в президенти України Юлію Тимошенко.

Як повідомляє прес-служба Запорізького обласного партосередку, поліція, куди звернулися «батьківщинівці», коли у двері їх помешкань почали вдиратися невідомі, ніяк не зреагувала на виклики.

На місце подій для надання допомоги членам своєї команди разом з адвокатом виїжджав Віталій Рябцев, довірена особа кандидата в президенти Юлії Тимошенко по 75-му виборчому округу. За його словами, побачене «дуже нагадало повернення сталінських репресій 1937 року».

«Відбирали особисті речі, у тому числі у членів сім’ї. На моїх очах у трирічної дитини забрали телефон. За наявною у нас інформацією, генпрокурор Юрій Луценко створив спецгрупу, завданням якої є повністю паралізувати передвиборну роботу Юлії Тимошенко як головного конкурента чинного президента. Правоохоронці фактично працюють на його штаб», – заявив Віталій Рябцев.

Він висловив переконання, що силовими діями владі не вдасться залякати опонентів.

«Вони лише дискредитують правоохоронну систему, яка перетворилася на обслуговуючий персонал виборчого штабу Петра Порошенка», – підсумував Віталій Рябцев, який є довіреною особою кандидата в президенти Юлії Тимошенко по 75-му виборчому округу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова