Великодні смаколики для захисників України

Партійці «Батьківщини» з усіх куточків Тернопільщини до Великодня зібрали та відправили гостинці військовим на Схід України.

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

«Ми не повинні забувати про тих, хто стоїть на сторожі нашого спокою і миру. Великдень – це сімейне свято, тепле й затишне. Таким воно має бути для тих, хто опинився далеко від дому. Щиро бажаю всім військовослужбовцям міцного здоров’я, мирного неба, перемоги над ворогом. Найщиріші вітання зі Світлим днем Христового Воскресіння!» – сказав в.о. голови парторганізації Степан Горуц.

За словами депутата Тернопільської облради від  «Батьківщини» Івана Бугая, який віз на Схід зібрані смаколики, для хлопців передано паски, м’ясні вироби, яблука, солодощі, картоплю, домашню консервацію.

«Передав гостинці особовому складу військової комендатури м. Попасної, 59-му госпіталю Сєвєродонецька, батальйону «Тернопіль» м. Лисичанськ та іншим військовим формуванням с.Новозванівки та Золотого», розповів начальник Тернопільського зонального відділу Військової служби правопорядку, полковник Збройних Сил України Іван Бугай.

Активісти також відвідали реабілітаційний центр діток з інвалідністю «Лелека» в Попасній. 50 діток отримали пасочки, солодощі та фрукти. 

Наші захисники висловлюють щирі слова вдячності всім, хто долучився до цієї акції. Захистимо Україну разом! Слава Україні!

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова