Василь Крулько: «Батьківщина» Закарпаття не допустить знищення Солотвинської алергологічної лікарні

«Батьківщині» Закарпаття стало відомо про можливе закриття Солотвинської обласної алергологічної лікарні.

Як повідомляє пресслужба обласного осередку партії, на  найближчу сесію Закарпатської обласної ради виноситься питання щодо об’єднання комунального некомерційного підприємства «Солотвинська обласна алергологічна лікарня» з Обласною клінічною лікарнею ім. А. Новака, що фактично означатиме закриття алергологічної лікарні.
Ця лікарня півстоліття відома на всю Україну, там лікують хворих на бронхіальну астму, інші неспецифічні захворювання легенів, а наразі ще й постковідних хворих.  Наразі завантаженість лікарні – 120%, що свідчить про затребуваність  закладу.
 «Десятки років багато поколінь українців лікувалися саме у цьому медзакладі, рятуючись від астми та інших легеневих хвороб. Сьогодні, коли все більше дітей хворіють подібними хворобами, коли ми потребуємо постковідної реабілітації хворих,  депутати обласної ради пропонують закрити цей унікальний медичний заклад. Замість того, аби на рівні області боротися зі збудниками алергічних реакцій, з тією ж самою амброзією, ставиться на голосування абсолютно абсурдне питання про закриття лікарні. Тим більше, подібних медичних закладів в Україні лише два», – розповів депутат Закарпатської обласної ради Василь Крулько, який сьогодні побував у лікарні.
Команда «Батьківщини» виступатиме проти закриття Солотвинської обласної алергологічної лікарні та ініціює звернення до НСЗУ щодо розгляду пропозиції з розробки і введення в дію пакету медичних послуг «Реабілітація постковідних хворих», що  є актуальним і затребуваним. А також пропонує розподіл коштів на фінансування потреб лікарні задля її розвитку та успішного функціонування.
«Батьківщина» закликає представників інших політичних сил об’єднатися навколо цього питання і не допустити знищення цього унікального медичного закладу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова