Василь Гладій: Сильний прем’єр зможе забезпечити економічний розвиток країни

Якою буде форма правління в Україні, залежатиме від наступних парламентських виборів. Ці вибори стануть фактично виборами прем’єр-міністра України.

Як повідомляє прес-служба Івано-Франківської обласної парторганізації, про це заявив в інтерв’ю газеті «Галичина» перший заступник голови  обласної ради, «батьківщинівець» Василь Гладій.


«Люди чекають конкретних дій і конкретних результатів. Треба дати можливість новообраному Президентові виконувати свої повноваження, розкрити можливості для таких змін. Важливо, як поведе себе Верховна Рада України», − сказав «батьківщинівець».

За словами Василя Гладія, партія «Батьківщина» чітко заявила про необхідність ухвалення важливих ініціатив у парламенті − обрання нових генпрокурора, голови СБУ, міністра оборони, вдосконалення виборчого законодавства та закону про тимчасові слідчі комісії.

«Юлія Тимошенко запропонувала Верховній Раді вже сьогодні сформувати новий уряд. «Батьківщина» готова стати частиною команди, що впроваджуватиме зміни, на які чекають українці», − зазначив політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова