Василь Гладій: Реформи влади не професійні, а подекуди шкідливі для українців

Сьогодні влада знищує українців у прямому розумінні цього слова. Медична реформа не підготовлена ані фінансово, ані організаційно. Все, що відбувається в системі охороні здоров’я, є хаотичним і несистемним.

Як повідомляє прес-служба Івано-Франківської обласної парторганізації, про це заявив в інтерв’ю газеті «Галичина» перший заступник голови Івано-Франківської обласної ради, «батьківщинівець» Василь Гладій.

«Найбільшою помилкою, на думку експертів, є відмова від страхової медицини. Наші можновладці обрали так звану британську модель охорони здоров’я, що передбачає бюджетне фінансування. Але Україна − не Британія, економіка нашої держави не розвинута до відповідного рівня, бюджетних коштів, схоже, не вистачить для фінансування медичних послуг», − сказав «батьківщинівець».

За словами Василя Гладія, ще однією великою бідою є корупція. Боротьба з корупцією можлива лише тоді, коли є політична воля. А чи є вона у нинішньої влади? Усі вже розуміють, що немає. Можновладці бояться навіть антикорупційний суд створити, бо його завданням буде здійснення правосуддя щодо високопосадовців.

«Запитайте на вулиці людей, хто є найбільшим корупціонером в Україні. Впевнений, більшість скаже, що це чиновники, які представляють найвищі органи влади. Тому й не дивно, що рівень довіри українців до президента, Верховної Ради та уряду на найнижчому щаблі», − зазначив політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова