Василь Гладій: Мета Порошенка – провести дострокові парламентські вибори

В українському парламенті нині складається цікава ситуація − кажуть про незадоволення президента прем’єр-міністром через небажання останнього працювати на передвиборчу кампанію Порошенка.

Як повідомляє прес-служба Івано-Франківської обласної парторганізації, про це нещодавно в інтерв’ю газеті «Галичина» заявив перший заступник голови обласної ради, «батьківщинівець» Василь Гладій.

«Не маючи повної підтримки «Блоку Петра Порошенка», прем’єр, схоже, домовляється з представниками інших фракцій та груп у Верховній Раді. Думаю, що в перенесенні профільним комітетом Верховної Ради засідання з розгляду питання про звіт уряду на два місяці простежується домовленість Володимира Гройсмана з окремими депутатами, зокрема з «Народного фронту». Прем’єр-міністру набагато зручніше звітувати влітку, коли політична активність іде на спад, аніж тепер», − сказав посадовець.

За словами Василя Гладія, два роки тому фракція «Батьківщина» у парламенті не голосувала за призначення Гройсмана на посаду прем’єр-міністра. Відтоді минуло два роки. Нині рівень довіри українців до Володимира Гройсмана та уряду красномовно свідчить про його роботу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова