Василь Гладій: «Батьківщина» послідовно виступає проти розпродажу української землі

Фракція ВО «Батьківщина» виступила ініціатором проведення парламентських слухань, тобто широкої дискусії у Верховній Раді на тему землі з залученням фермерів, орендаторів, науковців.

Як повідомляє прес-служба Івано-Франківської обласної парторганізації, про це заявив в інтерв’ю газеті «Галичина» перший заступник голови обласної ради, «батьківщинівець» Василь Гладій.

«Остаточне рішення щодо продажу українських чорноземів потрібно ухвалити на всеукраїнському референдумі. Рішення про продаж землі сільськогосподарського призначення визначає долю країни на десятиліття. Згідно з Конституцією, земля України належить народу. То чи має влада право без згоди власника, тобто народу, виставляти землю на розпродаж? Нагадаю, що йдеться про 72 відсотки території України: саме стільки є земель сільськогосподарського призначення. Йдеться також і про зайнятість людей, про долю українського села», − сказав «батьківщинівець».

За словами політика, вже сьогодні іноземці через агрохолдинги обробляють більше 25 відсотків української території, а це приблизно 8 млн гектарів землі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова