Василь Деревляний: Українська земля – це незалежність і багатство нації

Українська земля належить і має належати українській нації.

Як повідомляє прес-служба Тернопільського обласного партосередку, про це під час ефіру на Радіо «РОКС» заявив голова обласної «Батьківщини» Василь Деревляний.

«Українці не давали ані згоди, ані права Президенту та уряду відкривати ринок сільськогосподарської землі. Така поведінка керівників держави свідчить про грубе порушення Конституції та прав громадян», – заявив політик.

З ініціативи партії «Батьківщина», Тернопільська обласна та районні ради виступили категорично проти відкриття ринку землі. Відповідне звернення підтримали місцеві аграрії та громадські активісти.

«Хто не боронить землі, не виступає на її захист – ворог України! Повинна бути процедура продажу землі, але спочатку влада повинна дотриматися  законних умов. Українець за ринковою ціною має продавати землю своїй державі через державний земельний банк, що робить весь цивілізований світ. У Польщі нині працює 2 млн. українців. Подивіться, як влада Польщі береже свою землю, землю, яка є багатством, яка годує, дає незалежність…», – наголосив перший заступник голови Тернопільської обласної ради Василь Деревляний.

«Батьківщина» на Тернопільщині виступає за продовження мораторію на продаж землі, гідні умови для розвитку фермерства, сільського господарства та українського села, за референдум.

«Якщо влада не прислухається до цих вимог – протести і мітинги будуть масовими», – підсумував політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова