Василь Деревляний провів зустріч з представниками спостережної місії ОБСЄ

Голова Тернопільського обласного виборчого штабу кандидата в Президенти Юлії Тимошенко Василь Деревляний зустрівся з представниками місії ОБСЄ Беатріс Бунекамп та Йенс Ванг, які спостерігатимуть за перебігом виборчої кампанії на Тернопільщині.

Про це повідомляє прес-служба обласного партійного осередку.

«Ми вдячні вам за вашу присутність і небайдужість до подій в Україні. Адже я можу впевнено сказати, що чинна влада робить усе для того, щоб виборча кампанія була найбруднішою в історії Незалежної України», – зазначив Василь Деревляний.

Він також розповів представникам місії про факти порушень виборчого законодавства, зафіксовані представниками партії «Батьківщина» на Тернопільщині, та про відомі випадки застосування адмінресурсу й підкупу виборців з боку партії влади.

«За вказівкою діючого Президента Кабмін виділив субвенцію для бюджетників, зокрема освітян, у вигляді додаткової тисячі гривень на зарплатну карточку. Маємо інформацію, що перші тисячі вже отримали технічні працівники шкіл області. Є інформація, що зараз в уряді розробляють ще одну спеціальну програму, щоб підкупити пільговиків», – сказав голова Тернопільської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», очільник Тернопільського обласного виборчого штабу кандидата в Президенти України Юлії Тимошенко Василь Деревляний.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова