Валерія Матвієнко: Запорізька облрада має об’єднатись, аби не допустити розпродажу землі

Відкинути політичні гасла та не допустити знищення держави після запровадження з 1 липня ринку землі, закликала своїх колег депутатка Запорізької обласної ради від «Батьківщини» Валерія Матвієнко.

«Закон прописаний так, що звичайний фермер не зможе придбати землю, на якій працює. Купуватимуть її або агрохолдинги, або іноземці. Там, де є агрохолдинги, – там зникає поселенська мережа, якщо ж будуть іноземці – ми державу можемо втратити. Я звертаюсь до всіх політичних сил: ми маємо об’єднатись аби протидіяти знищенню України через, так званий, «ринок землі», який відкривається з 1 липня», – заявила Валерія Матвієнко з трибуни Запорізької обласної ради під час позачергової сесії.

Запорізькі «батьківщинівці» переконані, що коли постає питання порятунку держави, політичні гасла мають відійти на другий план.

Валерія Матвієнко має намір ініціювати відповідне звернення депутатів Запорізької облради до центральних органів влади, в якому вимагатиметься не допустити розпродаж сільськогосподарської землі іноземцям та агрохолдингам.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова