Валерій Дубіль забезпечує медичні заклади Чернігівщини кисневим обладнанням

80 дороговартісних кисневих оксигенаторів та сотні пульсоксиметрів – це не державна допомога для медицини Чернігівщини, а особиста ініціатива народного депутата України Валерія Дубіля.

 В рамках програми Юлії Тимошенко «Здоров`я нації» політик із командою «Батьківщини» об’їхав два десятки громад. Зустрічі з медиками проходять у районних лікарнях і в амбулаторіях та ФАПах.  

Днями оксигенатори та пульсоксиметри привезли до Мринської, Носівської ОТГ. Лікарі зазначають, що таке обладнання є життєво необхідним.

«Були випадки, коли до нас зверталися люди з сатурацією 52. У таких випадках кисень потрібен негайно, бо до опорної лікарні можна не доїхати. Дякуємо Валерію Дубілю за допомогу, за те, що він піклується про сільську медицину. Обов’язково будемо використовувати апарати в роботі. Сподіватимемось, що тяжких випадків буде менше», – подякував депутатові Савелій Вершавський, завідувач Мринської амбулаторії сімейної медицини.

Ще на початку пандемії Валерій Дубіль об’єднав небайдужих громадян для допомоги медичній галузі області. Результатом стали придбані апарати ШВЛ та різноманітне захисне спорядження для медиків на суму 20 мільйонів гривень. Програма із забезпечення медзакладів Чернігівщини кисневим обладнанням  розпочалася наприкінці минулого року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова